KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 16045153
nr 1604 5153
Dalahästar
2 st, 1900-tal, polykrom bemålning på röd botten. Längd: 14 cm. Höjd: 16 cm
Kondition: slitage, färgbortfall, torrsprickor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:41:18
7/3 19:55:20